KONST / Litografier / Grafiskt blad 14363003
nr 1436 3003
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Fröken". Signerad, numrerad 5/100. Bildmått: 38x28cm, oramat löst blad
Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.
Utrop:
500 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:24:54